Za upit dgkanal inr s pronađeno 7115 oglasa

LOKAL BAČKA TOPOLA, 390000€

BaČka Topola, Bačka Topola

EKSKLUZIVNO, hala u industrijskoj zoni Bačke Topole... Odmah pored pruge i nove Železničke stanice. U putanju je zgrada metloprerađivačke industrije... više

390.000€ (89 €/m²)

  • 4377m²

Novi Sad, Satelit, , 4.0, 76m2, 193800EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126515, V/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 76 m2 sa 3 spavace sobe, SA PDV, NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara,... više

193.800€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 76m²
  • 5/7 spratova

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 300m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Rajka Mitica, 10.0 kuca od 300 m2, terase, na 17 ari placa, PSUT + VPR + I + PTK, eg-gas, 2... više

2.500.000€ (8 333 €/m²)

  • 300m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.5, 119m2, 570000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 127122, klima, uknjizen, nov luks, parking. PRODAJA LUKSUZNOG SALONA LEPOTE – BEOGRAD NA VODI Na prodaju ekskluzivan, potpuno... više

570.000€ (4 789 €/m²)

  • 119m²

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 16750ari, 2000000 EUR

Dobanovci, Beograd

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2... više

2.000.000€ (119 €/m²)

  • 16750m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 160200€

Klisa, Novi Sad

LOKACIJA ZA GRADNJU,pogodna za investitore.SLANA BARA ,uknjižena kuća. CENA sa agencijom 160200e Agencijska oznaka nekretnine 3091525, Novi... više

160.200€ (1 020 €/m²)

  • 157m²

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

119.702€ (2 394 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

129.966€ (2 363 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 12/15 spratova

Četvorosobni stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvoiposoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula... više

187.057€ (2 338 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

111.490€ (2 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova