Za upit dgkanal inr s pronađeno 7115 oglasa

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 2.0, 48m2, 187000 EUR

Vidikovac, Beograd

U najlepšem delu Vidikovca, u urednoj i dobro održavanoj zgradi, odličan dvosoban stan na prvom spratu. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,... više

187.000€ (3 895 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Na prodaju kuća od 1000 m² sa placem od 38, 85 ari – idealno za poslovnu na

Crni put, Palilula, Niš

Predstavljamo vam prostranu kuću u sivoj fazi gradnje, smeštenu na odličnoj lokaciji – na glavnom putu Niš–Gabrovac, svega 150 metara od izlaza... više

220.000€ (56 €/m²)

  • 3885m²

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

216.622€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 2.sprat

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 135m2

Karaburma, Palilula, Beograd

6.0, 135m2(terasa 6.5m2), 4/4, duplex, EG, klima, interfon, video nadzor, ktv, podrum. Karaburma je naselje u Beogradu, koje se nalazi na teritoriji... više

278.000€ (2 059 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 135m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Super Vero, Kostolačka, 3.5, 71m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjizen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan... više

185.000€ (2 605 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Sremski Karlovci, Remeta, 155a, 150000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131081, struja, uknjizen. SREMSKI KARLOVCI - REMETA PREMA FRUSKOJ GORI, 155a GRADJEVINSKI plac sa 3 izgradjena bungalova, (40... više

150.000€ (9 €/m²)

  • 15500m²

Novi Sad, Satelit, , 0.5, 30m2, 85500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

85.500€ (2 850 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Sremski Karlovci, , 4.0, 120m2, 80000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126729, 16a, spratna, 3, terasa, uknjizen. Prodaje se BANSTOL kuca 120 m2 +20m pomocni objekat, uknjizeno, na placu 1600 m2.... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 71m2, 195000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Ekskluzivna novogradnja u centru 66.72m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na četvrtom... više

190.830€ (2 891 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje