Za upit dgkanal inr s pronađeno 7114 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

Zemun, Donji grad, Radoja Dakića, 5.0, 300m2, 1500000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 113153, 5a, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Zemun, Ugrinovci, Krnješevačka, 85a, 750000EUR

Ugrinovci, Beograd

Agencijski ID: 129947, struja, uknjizen. Na prodaju gradsko gradjevinsko zemljiste, povrsine 85 ari, sirine fronta prema javnoj saobracajnici... više

750.000€ (88 €/m²)

  • 8500m²

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, Podravska, 2.0, 58m2, 175000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129563, II/II, terasa(2), uknjizen, parking. Odlican svetao, trostran, kompletno kvalitetno renoviran i odmah useljiv stan. Iznad... više

175.000€ (3 017 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Kuća 382 m2, 20 ari, Obrenovac, Draževac – 140.000e (NAMEŠTENA)

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepa stambena kuća sve ukupne površine 382 m2 sa 20 ari placa u Draževcu – opština Obrenovac. Nalazi se u veoma lepom i mirnom... više

140.000€ (366 €/m²)

  • 382m²
  • /3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

108.544€ (2 087 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

118.950€ (2 427 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 13/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

123.327€ (2 371 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

128.127€ (2 417 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 12/15 spratova