Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

138.850€ (2 954 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

236.253€ (2 953 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

97.358€ (2 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

135.241€ (3 005 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/8 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stana Beograd na vodi – Kings Park Residence, 56m²

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je moderan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi Kings Park Residence, idealan za život ili investiciju. Stan se nalazi na... više

299.000€ (5 339 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 1/16 spratova

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan na Južnom bulevaru, 69 m²

Južni bulevar, Vračar, Beograd

Prodaje se svetao i funkcionalan stan od 69 m² u Neimaru, u mirnom i atraktivnom delu Vračara. Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj zgradi... više

325.000€ (4 710 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 3/8 spratova

Na prodaju dve kuće sa garažom na 5.85 ari placa

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju dve kuće smeštene na prostranom placu od 5,85 ari, na odličnoj lokaciji u blizini bolnice i centra grada. Ova nekretnina predstavlja... više

70.000€ (546 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Budva, Centar, , 3.0, 77m2, 349000EUR

Centar, Budva

Agencijski ID: 109001, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Exclusive two-bedroom apartment in Budva, is a luxurious residence on the fourth... više

349.000€ (4 532 €/m²)

  • 3 soba
  • 77m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Mali Beograd, , 3a, 95000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima... više

95.000€ (316 €/m²)

  • 300m²

NBG, Blok 62, trosoban – preporuka

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno... više

225.000€ (2 960 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/7 spratova