Za upit dgkanal inr s pronađeno 7112 oglasa

Plac, građevinsko zemljište, 2.3 ha, Obrenovac

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa zadovoljstvom predstavljamo plac (građevinsko zemljište) ukupne površine 23000 m2 u Obrenovcu , pogodno za izgradnju stambeno-poslovnog... više

2.200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NAŠA PREPORUKA – Na prodaju plac u blizini grada (tri parcele), mirna i razv

Vinorača, Okolina, Jagodina

U ponudi imamo izuzetan plac koji čine tri povezane parcele, ukupne površine 10a, idealan za one koji žele da investiraju u budućnost ili grade... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Južni bulevar, , 2.0, 47m2, 189000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 131710, I/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Prodaje se funkcionalan i moderno uredjen 2.0 stan,... više

189.000€ (4 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

CUKARICA BANOVO BRDO 273m2 , 464000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 6.0 poslovni prostor od 273 m2, IV od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor,... više

464.000€ (1 699 €/m²)

  • 273m²

Kompletno opremljeno imanje 82 ara – dve kuće, bazen, ribnjaci, vinograd!

Senje, Okolina, Ćuprija

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode,... više

130.000€ (433 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1230 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

98.339€ (1 244 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

75.794€ (1 284 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaja, Stan, Novi Sad, Detelinara

Detelinara, Novi Sad

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46... više

126.000€ (2 739 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Palilula, Kotež, Branka Miljkovića, 5.0, 192m2, 350000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Prodaje se kuca u Beogradu – Kotez, idealna za viseclanu... više

350.000€ (1 822 €/m²)

  • 192m²

Stari grad, centar - Hilandarska, 58m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Hilandarska 2.0, 58m2 (terasa 3m2), 4/4, EG/podno, inverter klime, lift, telefon, video interfon Na ekskluzivnoj lokaciji... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 4/4 spratova

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²