Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 37m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

2.0, 37m2, 1/1, klima, norveški radijator, internet, KTV Mala i mirna Đakovačka ulica nalazi se u neposrednoj blizini Đeram pijace i prostire... više

114.000€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 1/1 spratova

LIMAN 3 PARK CITY | TROSOBAN STAN 105m2 | NOVOGRADNJA | PARKING I GARAŽA | ODL

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je ekstra trosoban stan površine 105m2 u modernom kompleksu Park Citi na Limanu 3. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

Garsonjera 31m2 Grbavica, novogradnja, odlična lokacija

Grbavica, Novi Sad

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj... više

110.000€ (3 548 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • vp.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin cene su sa PDV moguca kupovina na kredit

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

116.050€ (2 578 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 45m²
  • 3/4 spratova

Stanovi Petrovaradin sa PDv moze kupovina na kredit

Petrovaradin, Novi Sad

110.976€ (2 580 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

177.100€ (2 213 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • Potkrovlje/4 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Novi Sad

189.400€ (2 152 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

211.191€ (2 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

196.250€ (2 156 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOGUĆNOST KREDITOVANJA,

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

189.300€ (2 201 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

111.000€ (2 581 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 3/4 spratova