Za upit dgkanal inr s pronađeno 7083 oglasa

+GROCKA VN 3673

Vrčin, Grocka, Beograd

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja.... više

199.000€ (1 877 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Poslovni prostor ID#1607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

POSLOVNI PROSTOR NA DVA NIVOA – PREŠEVSKA, ZVEZDARA Na prodaju funkcionalan poslovni prostor na dva nivoa u atraktivnoj i prometnoj ulici Preševska,... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Moderan dvosoban stan u Panteleju – novogradnja, podno grejanje, parking

Pantelej, Niš

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se... više

118.000€ (2 950 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Centar, Trg Mladenaca, 4.0, 85m2, 375000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 114143, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjizen. Na prodaju cetverosoban stan na Trgu Mladenaca. Stanovi na ovoj lokaciji su jako... više

375.000€ (4 411 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Zvezdara, Denkova bašta, Križanićeva, 0.5, 30m2, 123000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 129481, I/VII, lift, uknjizen. Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao, veoma funkcionalan stan. Sastoji se od odvojenog ulaznog... više

123.000€ (4 100 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 2.0, 47m2, 142000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 129232, III/, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno opremljen dvosoban stan 47m2, na Bulevaru... više

142.000€ (3 021 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Subotica, Kelebija, Y KRAK, 144a, 160000EUR

Subotica

Agencijski ID: 110116, uknjizen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIZENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE od 144 ari na potezu Subotica... više

160.000€ (11 €/m²)

  • 14400m²

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/5 spratova