Za upit dgkanal inr s pronađeno 7082 oglasa

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 272800€

Sremska Kamenica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 1101517 Cena stana i garaznog mesta sa PDV-om 272.800 e + 3% agencijske provizije. Na manje od deset minuta vožnje od Novog... više

272.800€ (2 200 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Prodaja jednosobnog moderno uredjenog i potpuno nameštenoh stana, Centar 35m2

Centar, Novi Sad

U ponudi je jednosoban stan za prodaju u Novom Sadu, u strogom centru, Stari Grad, na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji. Stan površine 35m2... više

128.520€ (3 672 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 3.sprat

Stan u izgradnji, centar, 57, 47m², prizemlje, 135.055€

Centar, Medijana, Niš

U ponudi je stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija u gradu u neposrednoj blizini Grcke ambasade. Zgrada je u fazi... više

135.055€ (2 369 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 4.0, 253m2, 0EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 126977, IV/IV, lift. Prodaje se SAMO U BEOCITY!**PENTHOUSE U JEDNOM NIVOU** - LUX NOVO ODMAH USELJIV 145 m2. BONUS: 2 velike... više

1€ (0 €/m²)

  • 4 soba
  • 253m²
  • 4/4 spratova

Građevinski plac 38, 5 ari, Obrenovac, Mala Moštanica – 95 000 €

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 38,5 ari u Maloj Moštanici, opština Obrenovac. • Plac se nalazi na mirnom mestu uz asfaltni put i poseduje... više

95.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Janka Čmelika, 2.0, 48m2, 137000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 121446, II/, uknjizen. Prodaje se uknjizen dvosoban, dvorisno orijentisan stan od 48.39m2, na drugom spratu. Centralno je grejanje... više

137.000€ (2 854 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2.sprat

SAVSKI VENAC CENTAR 61m2 , 145000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²

Surčin, Ledine, Kolumbova, 3.0, 63m2, 151200EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban... više

151.200€ (2 400 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Sopot, Drlupa, , 18a, 27120EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119397, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

27.120€ (15 €/m²)

  • 1800m²

Sopot, Drlupa, , 20a, 31065EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119394, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

31.065€ (15 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Drlupa, , 21a, 21600EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119398, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

21.600€ (10 €/m²)

  • 2100m²

Novi Sad, Telep, , 2.0, 28m2, 74200EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 126969, I/VI, lift. Prodaje se 28 m2 dvosoban stan u izgradnji na urbanoj lokaciji Telep sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog... više

74.200€ (2 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 28m²
  • 1/6 spratova