Za upit dgkanal inr s pronađeno 7082 oglasa

Novi Sad, Grbavica, , 2.0, 40m2, 136000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 129958, III/III, lift. Prodaje se LUX GRBAVICA NOVI 40 m2, 2,0-ban stan Novi Sad. Vrhunska gradnja. Lift. Moderan stan, dnevni... više

136.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 249000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100689,CENA STANA JE 249000E +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Nova Detelinara, trosoban, prvi sprat. Trosoban stan perfektnog... više

249.000€ (3 952 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Grabovac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 21.29 ari, ravnog terena, sa starom kućom u mestu Grabovac, udaljen svega 7,5 km od Obrenovca. Infrastruktura i pogodnosti:... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Ripanj, -, Zemljište, 6145ari, 300000 EUR

Ripanj, Beograd

Avala, KO Ripanj, prodajemo zemljište u građevinskom području: stambeno poslovna zona. Zemljište se prostire na dve katastarske parcele: 5804... više

300.000€ (48 €/m²)

  • 6145m²

Zemun, Zemun polje, Tomice Popovića DVE GARSONJERE, 2.0, 41m2, 56000EUR

Zemun Polje, Beograd

Agencijski ID: 115365, II/II. Na prodaju dve garsonjere ukupne povrsine 41m2. Prva se nalazi u polusuterenu i kompletno je renovirana a druga... više

56.000€ (1 365 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju stan sa dve spavaće sobe na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više

94.500€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope, 55m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se dvosoban stan u Novom Sadu, Bulevar Evrope, površine 55m2, na 5. spratu u zgradi sa liftom. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

142.800€ (2 596 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 5.sprat

Kuća sa lokalom Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća u samom centru Prokuplja u blizini svih institucija. Kuća se nalazi na placu od 10 ara, površine 270 m2.... više

300.000€ (1 111 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 83m2, 95000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130074. Splav na Adi Ciganliji na prodaju, cena 95000€. Splav se nalazi na Savskom nasipu Ada Ciganlije, na samo 5 min. od rampe... više

95.000€ (1 144 €/m²)

  • 83m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 3.0, 54m2, 1990

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja,... više

199.000€ (3 685 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Sopot, Kosmaj - Prvomajska, 60m2

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2.5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji... više

115.000€ (1 916 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova