Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/2 spratova

Akva Park, Jagodina

41.660€ (1 811 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.454€ (2 168 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Plac za gradnju, Stara planina,220m, dozvoljena gradnja p plus 1

Ćuštica, Stara planina, Knjaževac

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene... više

45.000€ (204 €/m²)

  • 220m²

Plac za gradnju u blizini spomen parka Bubanj, 17 ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju parcela u blizini spomen parka Bubanj, 1703 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u blizini puta za Vlase, u naseljenom... više

50.000€ (29 €/m²)

  • 1703m²

Veliki plac sa vikendicom u naselju Sarina Međa

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više

42.240€ (1 408 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Na prodaju uknjižen plac u Donjim Vlasima – Palilula

Palilula, Niš

Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine:... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Donjem Matejevcu 27 ari

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini... više

83.000€ (30 €/m²)

  • 2700m²

Plac, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani na dobroj lokaciji u blizini škole. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište,... više

70.000€ (60 €/m²)

  • 1160m²

Prodaja stanova Novi Sad – jednoiposoban stan 35m2 Mišeluk, grejanje na topl

Petrovaradin, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju jednoiposoban stan površine 35m2 na atraktivnoj i sve traženijoj lokaciji – Mišeluk. Nekretnina je funkcionalno... više

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

66.950€ (1 912 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • .sprat