Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Lokal, blizu Čaira

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal u blizini Čaira i kliničkog centra, odličan za izdavanje. Nalazi se u novogradnji, u prizemlju, bez ulaganja, inače... više

298.000€ (1 763 €/m²)

  • 169m²
  • Prizemlje/5 spratova

KOMPLETNO RENOVIRANA KUĆA 3 km OD DESPOTOVCA

Miliva, Okolina, Despotovac

Prodaje se kompletno renovirana kuća u selu Miliva, na samo 3 km od Despotovca. Idealna prilika za porodični život u mirnom okruženju ili kao... više

59.000€ (867 €/m²)

  • 68m²
  • Prizemlje

Građevinsko zemljište 1, 30 ha, Obrenovac, Piroman – 25 000 €

Piroman, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevisnko zemljište ukupne površine 1 ha i 35 ari u Piromanu kod Obrenovca približnih dimenzija 200x65 m. • Parcela poseduje... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Ripanj, Voždovac- izuzetan plac površine 4964 m2

Ripanj, Voždovac, Beograd

Na prodaju izuzetan plac površine 4964 m2 , smešten u samom centru Ripnja, Voždovac.... više

250.000€ (50 €/m²)

  • 4964m²

Prodaje se poslovni prostor u centru grada!

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u... više

210.000€ (2 625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/6 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 220m2 , T , 950000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje

Zemun - Grmovac, 111.60 ari

Grmovac, Zemun, Beograd

Zemun - Grmovac plac, 111.60 ari, front prema ulici 36 metara Prodaje se zemljište pravougaonog oblika u građevinskom području površine 111,60... više

620.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Šumice - Kruševačka, 63m2

Šumice , Voždovac, Beograd

Voždovac, Šumice - Kruševačka 2.0, 63m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, lift, klima, video nadzor, video interfon U jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih... više

160.000€ (2 539 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 4/4 spratova

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan u izgradnji 64, 61 m2, PK, Rvati, Obrenovac – 103.053 € (C

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan površine 64,61 m² na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,... više

103.053€ (1 610 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • Potkrovlje/2 spratova