Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Kuća 70m², sa predivnim pogledom na Obrenovac, 35 ari placa, Draževac – 73

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepo imanje u Draževcu, smešteno na izuzetnoj lokaciji, svega 700 m od centra sela. Kuća se nalazi na uzvišenju sa kog se pruža... više

73.000€ (1 042 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86, 03m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna... više

215.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 3/3 spratova

2, 0/2, 5 lux renoviran uknjizen ID#5687

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine... više

205.000€ (3 306 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 21/24 spratova

3.0, Tašmajdan, LUX, salonski, baštaDr Dragoslava Popovića, 80m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene... više

295.000€ (3 687 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 1/3 spratova

Premium novogradnja u Sokobanji, I sprat, 35,38 m2

Centar, Soko Banja, Sokobanja

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između... više

59.900€ (1 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • Prizemlje/4 spratova

Surčin-Petrovčić, blizina centra-83a+118a

Petrovčić, Surčin, Beograd

Odlično poljoprivredno zemljište pravilnog oblika nadomak centra naselja Petrovčić, ukupne površine 201,51 ara. Front uz asfaltni put je 67... više

160.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

PRODAJE SE STAN U STROGOM CENTRU – DVOSTRANO ORIJENTISAN SA POGLEDOM NA CRKVU

Centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija... više

46.000€ (920 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

Stan, dvosoban, Rasadnik, Palilula

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako... više

120.000€ (1 967 €/m²)

  • 2 soba
  • 61m²
  • 6/7 spratova

Kuća, Dimitrovgrad

Lukavica, Dimitrovgrad, Dimitrovgrad

Na prodaju prelepa kuća u selu Lukavica, nadomak Dimitrovgrada i graničnog prelaza Gradina (5km). Idealna investicija za boravak u mirnom i... više

68.000€ (400 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat