Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Stambeno-poslovni objekat na putu ka Malošištu, 200 m2, plac 3.439 m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439... više

260.000€ (1 300 €/m²)

  • 200m²
  • 2/2 spratova

Plac, Merošina 34.172m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju plac, koji ima ulaz sa magistralnog puta Niš-Prokuplje. Nalazi se u blizini Merošinske petlje i sela Aleksandrova. U okolini placa... više

187.950€ (5 €/m²)

  • 34172m²

Na prodaju – Porodični stan u luksuznom kompleksu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski".... više

85.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju kuća u izgradnji na idealnoj lokaciji u blizini centra grada

Novo naselje, Ćuprija

Agencija "Heroldo" u saradnji sa "ASG HOMES" Vam prestavlja novi projekat prizemnih kuća u Ćupriji. Kuće kombinuju savremeni dizajn, vrhunske... više

190.000€ (1 187 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Bulevar, Novi Sad

Bulevar , odlično mesto za porodicu .Agencijska oznaka 1098066. Cena stama 200.000eu +3% agencijske provizije. Ptrodaje se odličan trosoban... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

ADICE -TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1064119. CENA 130.000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade... više

130.000€ (2 241 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, 4.0, 230m2, 680000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128570, 5a, uknjizen, garaza, ostava. Na prodaju uknjizena cetverosobna kuca na Tatarskom brdu. Objekat ima oko 230m2 i sagradjena... više

680.000€ (2 956 €/m²)

  • 230m²

Novi Sad, Kej, Filipa Višnjića , 1.5, 38m2, 133500EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 130149, II/IV, lift, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. CENTAR - 38m2, NOV FANTASTICAN stan sa namestajem,. LIFT Blizina... više

133.500€ (3 513 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 2.0, 54m2, 270000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više

270.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 1168m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 1168m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta,... više

11.000€ (9 €/m²)

  • 1168m²

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac 60,7 ari u Pasi Poljani. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene. Prema informaciji o lokaciji stepen izgrađenosti... više

188.000€ (30 €/m²)

  • 6070m²

Lokal u podzemnom poslovnom centru Gorča 9,51m2, centar grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 9,51m2 u podzemnom poslovnom centru Gorča. Odličan poslovni prostor, ali i kao investicija za izdavanje. Za više informacija... više

33.000€ (3 666 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje