Za upit dgkanal in rs pronađeno 8368 oglasa

Građevinski plac 86 ari, Konatice, Obrenovac - 43.900€

Konatice, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 86 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac se nalazi... više

43.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 0.5, 28m2, 103000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 132256, I/IV, klima, lift, telefon, terasa. Na prodaju kompletno renovirana garsonjera na Grbavici u Danila Kisa ulici. Garsonjera... više

103.000€ (3 678 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 1/4 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju plac- Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Petrovcu od 7744 m2 . Nalazi se na potesu Gaj,vodi se kao poljoprivredno zemljište, njiva 3.klase.U neposrednoj blizini... više

39.000€ (5 €/m²)

  • 7744m²

Pećinci - Šimanovci, 202.44 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci - Šimanovci plac/građevisnko zemljište, 202.44 ari, front prema ulici 85m i 77m Prodaje se građevinsko zemljište od 202,44 ari, 100... više

525.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STAN NA BANJICI SA GARAZNIM MESTOM

Banjica, Vozdovac, Beograd

U ponudi je trosoban stan na Banjici, smesten u novoj modernoj zgradi izgradjenoj po savremenim standardima uz koriscenje kvalitetnih materijala.... više

205.000€ (3 153 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Na prodaju fenomenalan četvorosoban stan sa privatnim bazenom - 245m2- Adamovi

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Na Adamovićevom naselju se prodaje luksuzan četvorosoban stan ukupne površine 245m², smešten u novoj zgradi, na trećem spratu sa liftom. Stan... više

612.000€ (2 497 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 245m²
  • 3.sprat

Na prodaju lokal 25m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na odličnoj lokaciji pogodan za razne vrste delatnosti. Kvadratuta lokala iznosi 25m2. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 1.... više

75.000€ (3 000 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Zvezdara, Mali mokri lug, Partizanska , Kuća, 130m2, 300000 EUR

Mali Mokri Lug, Beograd

Na odličnoj lokaciji, prodaje se kuća 130 m2 (4 ara), podeljena u dve stambene jedinice. U prizemlju kuće nalazi se jednoiposoban stan veličine... više

300.000€ (2 307 €/m²)

  • 130m²