Za upit dgkanal in rs pronađeno 8367 oglasa

Prodaja luksuznog trosobnog stana Novi Sad – Nova Detelinara | 70m2, parking,

Nova detelinara, Novi Sad

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko... više

185.400€ (2 648 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Rakovica, Kijevo, Brace deroko, 6.0, 399m2, 220000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan... više

220.000€ (551 €/m²)

  • 399m²

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 32m2, 118400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124439, PR/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U prizemlju ima u ponudi i 47,58m2.Nacin finansiranja... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića, 94m2

Voždovačka crkva, Voždovac, Beograd

Voždovac, Voždovačka crkva - Bože Jankovića 3.0, 94m2, 3/3, EG, lift Stanovi u savremenoj novogradnji u ulici Bože Jankovića, izgrađeni od... više

322.000€ (3 425 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 94m²
  • 3/3 spratova

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 150000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102569 - Cena 150.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se prelep troiposoban stan na Klisi. Stan je dvostrano orijentisan... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Gradska bolnica, Preševska , 2.5, 80m2, 205000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik... više

205.000€ (2 562 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 4/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 130000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1100850 - CENA: 130 000 e + 3 % agencijske provizije. Dupleks na Adicama. Uknjižen je donji deo, 43m2. Satoji se od manje... više

130.000€ (1 884 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

- crna gora sf 2680

RISAN, Kotor

Na prodaju vrhunski projekat na brdu u Risnu, Bokokotorski zavil, sa panoramskim pogledom. Opis nepokretnosti: plac 13 000m2, na 65m nadmorske... više

5.500.000€ (423 €/m²)

  • 10.0 soba
  • 13000m²
  • .sprat