Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Retko u ponudi, izvanredna kuća 560m2, 650m2 plac, Pantelejska crkva

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena... više

460.000€ (821 €/m²)

  • 560m²
  • 1/2 spratova

Život na vrhu – Ekskluzivni stan u srcu Ćuprije

Centar, Ćuprija

Zamislite da svakog dana ulazite u svoj dom direktno iz lifta, u oazu luksuza, mira i savršene udobnosti, dok je ceo grad samo korak od vas.... više

240.000€ (933 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 257m²
  • 4.sprat

Stan u centru grada sa tri spavaće sobe

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je... više

128.900€ (1 718 €/m²)

  • Garsonjera
  • 75m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 2.5, 60m2, 209000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla... više

209.000€ (3 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 402500€

Centar, Novi Sad

Negovana porodična nekretnina fantastičnog rasporeda, dvostrane orijentacije. Agencijska oznaka stana 1100990, cena stan je 450.000e plus 3... više

402.500€ (3 500 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 115m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novi Sad, Telep - Dvojna kuća ID#3000083

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne... više

154.500€ (2 491 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Valjevo, Divčibare, Godjevacka , 3.5, 71m2, 90000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 128023, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava. Odlican duklex stan na Divcibarima 71m² povrsine ! Stan poseduje... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 4 soba
  • 71m²

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 3.0, 222m2, 155000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini.... više

155.000€ (698 €/m²)

  • 222m²

Novi Sad, Kej, Beogradski kej, 0.5, 19m2, 89900EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 124068, V/V, klima, uknjizen. Prodaje se uknjizena garsonjera od 19 m², 5. sprat, iznad kog se nalazi tavanski prostor (nema... više

89.900€ (4 731 €/m²)

  • 1 soba
  • 19m²
  • 5/5 spratova

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

Novi Sad, Salajka, Radoja Domanovića, 3.0, 103m2, 240000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127174, III/, dupleks. Na prodaju odlican trosoban dupleks stan u Radoja Domanovica ulici od 103m2 koji je uknjizen na 74m2 posto... više

240.000€ (2 330 €/m²)

  • 3 soba
  • 103m²
  • 3.sprat

Izvanredan plac od 14 ari na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaju se dve spojene parcele u jedinstvenu celinu od 14 ari — idealnu za gradnju porodične kuće sa pogledom i dodatnom privatnošću. Lokacija:... više

34.300€ 0 €/m²)

  • 0m²