Za upit dgkanal in rs pronađeno 8395 oglasa

Prodaje se lokal na Maloj Vagi

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u naselju Mala Vaga. Površina lokala je 42m2 i poseduje izlog i ostavu. Lokal se već dugi niz godina uspešno izdaje... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 63100€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1097130 - CENA je 63 100e plus agencijska provizija od 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Adicama u blizini osnovne škole... više

63.100€ (1 752 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Senjak - Sitnička, 53m2

Senjak, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Senjak - Sitnička 2.5, 53m2, terasa, PR+I, EG, telefon, interfon Hitna prodaja stana - renoviran dupleks na Senjaku, pored BIGZ-a.... više

180.000€ (3 396 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/1 spratova

Grocka, Boleč, 22 decembra , Zemljište, 1050ari, 55000 EUR

Boleč, Beograd

Boleč, građevinska parcela od 10,5 ari. Dimenzije placa 14m x 84m, blag nagib ka ulici. Parcela izlazi direktno na asfaltiranu ulicu 22 decembra.... više

55.000€ (52 €/m²)

  • 1050m²

Zvezdara, Bulbulder, Živojina Žujovića, 5.0, 162m2, 516780EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 116933, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, stambena zgrada. Uknjizen, 162m2, 5.0, 5/5, penthaus, lift, 3 kupatila,... više

516.780€ (3 190 €/m²)

  • 5 soba
  • 162m²
  • 4/4 spratova

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska, 92m2

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan... više

170.000€ (1 847 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Sajam, Novi Sad

SAJAM, RENOVIRAN TROSOBAN STAN, UKNJIŽEN, KVALITET, Agencijska oznaka 1102109. Prodaje se trosoban stan u kvalitetnoj zgradi u blizini Betanije.... više

155.000€ (2 870 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 2/6 spratova

Novi Sad, Centar, Zmaj Jovina, 1.0, 23m2, 85000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 131732, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju jednosoban stan 23m2 plus 14m2 galerija u Centru Novog Sada - pesacka zona.... više

85.000€ (3 695 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²
  • 1.sprat

Voždovac, Dušanovac, Ustanička, 2.0, 41m2, 146800EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dusanovacka... više

146.800€ (3 580 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Rušanj, plac 15, 21 ar ID#1482

Rušanj, Čukarica, Beograd

Prodaje se građevinsko zemljište površine 15.21 ari u Beogradu - Čukarica na samom ulazu u Rušanj, udaljen 50 metara od Ibarske magistrale.... više

77.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova