Za upit dgkanal in rs pronađeno 8405 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

79.800€ (2 751 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 3/3 spratova

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

110.500€ (2 511 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/3 spratova

Irig, Banja Vrdnik, , 4.0, 144m2, 135000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

135.000€ (937 €/m²)

  • 144m²

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Banjica, Banjički put, 1.5, 38m2, 96450EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,... više

96.450€ (2 538 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova

Plac sa kućom za rušenje u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac površine 370m2 sa kućom za rušenje.Površina kuće u osnovi je 50m2.Kuća ima struju i vodu.Plac izlazi na dve asfaltne ulice.... više

21.000€ (420 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Građevinski plac 17 ari, Obrenovac, Barič – 50.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 17 ari u Bariču, opština Obrenovac. Dimenzije placa su približno 42 x 41 metar. • Plac se nalazi na mirnom... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Komforan jednoiposoban stan u mirnom delu grada

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u naselju Tabane u blizini Maksija u starogradnji, u mirnom delu grada okružen zelenilom. Očuvan stan, sa idealnim rasporedom... više

39.000€ (975 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Nov, namešten stan na korak od Aqua parka

Akva Park, Jagodina

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe,... više

67.790€ (1 936 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/7 spratova

Čukarica, Sremčica, -, Kuća, 300m2, 360000 EUR

Sremčica, Beograd

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više

360.000€ (1 200 €/m²)

  • 300m²

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 25.95 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25.95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa... više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova