Za upit dgkanal in rs pronađeno 8402 oglasa

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

158.382€ (4 061 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Potkrovlje.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

252.106€ (3 878 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 2.sprat

Rotkvarija, Novi Sad

445.006€ (3 647 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 122m²
  • Potkrovlje.sprat

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) dvoiposoban, 67

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

167.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Prodajem luksuzan apartman na Kopaoniku

Kopaonik

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu... više

55.000€ (1 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/5 spratova

Top ponuda, prvoklasna novogradnja, duplex, 179,5m2, treći sprat, Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,..... više

332.800€ (1 859 €/m²)

  • 4 soba
  • 179m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

103.905€ (1 505 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/5 spratova

Centar, Jagodina

141.750€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 94m²
  • 1/5 spratova

Centar, Jagodina

258.225€ (1 501 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 172m²
  • 5/5 spratova