Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Sopot, Ralja, , 22a, 30800EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 102406, struja, uknjizen. Ralja Gradjevinski plac,na 40 metara od Kragujevackog puta.,ravan Struja,voda,,gas,asfalt,ulicna rasveta,na... više

30.800€ (14 €/m²)

  • 2200m²

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stanova u Novom Sadu – novogradnja sa privatnim dvorištem, 13 m2 ter

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom... više

42.000€ (1 750 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • Prizemlje

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 83m2, 95000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 130074. Splav na Adi Ciganliji na prodaju, cena 95000€. Splav se nalazi na Savskom nasipu Ada Ciganlije, na samo 5 min. od rampe... više

95.000€ (1 144 €/m²)

  • 83m²

KRUSEVAC KRUSEVAC 280m2 , 105000e

Krusevac, Krusevac, Kruševac

Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više

105.000€ (375 €/m²)

  • 280m²

PORODICNA KUCA NA VRACARU U ZONI PORODICNE GRADNJE

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na prodaju porodicna kuca od 180m2 ( uknjizena na 154m2) smestena u mirnoj ulici gde je dozvoljena samo porodicna gradnja. Ova kuca je spoj... više

790.000€ (4 388 €/m²)

  • 180m²

3.0 Bulevar Nemanjića

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trososoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića. U blizini su... više

189.600€ (2 060 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 4.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina, 53m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Kursulina 2.0, 53m2, 1/11, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum U ponudi za prodaju je izvorno dvosoban i veoma... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2,... više

180.250€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 2.0, 64m2, 145000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 122283, 11a, spratna, uknjizen. Na prodaju spratna dvosobna kuca u Sremskoj Kamenici, na svega par minuta voznje od buduceg Novog... više

145.000€ (2 265 €/m²)

  • 64m²

Plac sa velikim potencijalom za budućnost – idealna investicija!

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju građevinsko zemljište na lokaciji koja je u fazi razvoja i ima plan za formiranje modernog, manjeg prigradskog naselja. Ova pozicija... više

25.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Stari Merkator, Palmira Toljatija, 4.0, 106m2, 216500EUR

Blok 11 C (stari Merkator), Beograd

Agencijski ID: 131708, III/III. Na prodaju uknjizen poslovni prostor povrsine 106 m², smesten na trecem spratu poslovne zgrade sa liftom. Prostor... više

216.500€ (2 042 €/m²)

  • 106m²
  • 3/3 spratova