Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 412000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089913 - uknjižena, porodična kuća od 360 m2 (plus potkrovlje u sirovom stanju),Kuća se sastoji iz četiri celine i svaka... više

412.000€ (1 144 €/m²)

  • 360m²

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

114.390€ (1 505 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 2/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

120.180€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • Prizemlje/5 spratova

Centar, Jagodina

90.225€ (1 503 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Sremski Karlovci, Svetao, Duplex, 130m 2

Sremski Karlovci

Na prodaju, prostran i svetao dupleks stan površine 130 m² Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu centra Sremskih Karlovaca, na samo nekoliko... više

162.500€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • /2 spratova

Četvoroiposoban stan NOVI SAD, 290000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101557 CENA 275 000 e +3% agencijska provizija. Stan se prostire na 5.spratu jedne zgrade i na 6.spratu druge,dva ulaza.U... više

290.000€ (2 230 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Sremčica, Lux porodična kuća 295m2 na 11 ari

Sremčica , Čukarica, Beograd

Kuća 295m2 na 11ari lepe ravne parcele kompletno uređene sa lepim isplaniranim zelenim površinama koja ima ulaz sa dve strane i dovoljno mesta... više

269.700€ (914 €/m²)

  • 295m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju kuća u Lalincu 210m2 na placu od 4.44 ari

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja.... više

52.000€ (247 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Nov, dvosoban stan 57m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više

104.000€ (1 824 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Trosoban stan 56 m², Pantelej, Somborska, 1. sprat

Somborska, Pantelej, Niš

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan... više

100.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN 39M2 PETROVARADIN STARI MAJUR ODMAH USELJIVO TERASA LI

Petrovaradin, Novi Sad

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više

114.240€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 3.0, 54m2, 151200EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na... više

151.200€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²