Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Novi Sad, Centar - Renoviran, četvorosoban stan ID#1001004

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude odličan, renoviran, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje.... više

360.500€ (3 081 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/4 spratova

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više

165.000€ (3 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u strogom centru Bujnovca u mirnom i porodičnom okruženju. Ova porodična kuća nalazi se na placu ukupne... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • /7 spratova

Na prodaju kuća u Lalincu 210m2 na placu od 4.44 ari

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja.... više

52.000€ (247 €/m²)

  • 210m²
  • Prizemlje

Nov, dvosoban stan 57m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu,... više

104.000€ (1 824 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Save Kovačevića, 1.5, 40m2, 105000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više

105.000€ (2 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

INDUSTRIJSKA HALA – MLADENOVAC - CENTAR

Mladenovac, Mladenovac, Beograd

Hala u Mladenovcu, nalazi se u neposrednoj blizini centra, u okviru industrijskog kompleksa nekadasnjeg jugoslovenskog tekstilnog giganta –... više

148.000€ (592 €/m²)

  • 250m²

Kuća 226 m² + pomoćna kuća 108 m², 10 ari, Obrenovac, Veliko Polje – 350

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Velikom Polju, opština Obrenovac, neto površine 180 m2, spratnosti Pr+I, na placu od 9,79 ari. • Struktura: Prizemni deo se... više

350.000€ (1 548 €/m²)

  • 226m²
  • .sprat

Vračar, Crveni krst - Sazonova, 174m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Sazonova 6.0, 174m2, dve terase, grejanje na toplotne pumpe, lift, 5/5, interfon, dva garažna mesta Luksuzan i moderno... više

760.000€ (4 367 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 174m²
  • 5/5 spratova

Odlicna investicija: Zemljište od 3ha na Smederevskom Putu

Boleč, Grocka, Beograd

Ovo je prilika koja se ne propušta - na prodaju je prostrano zemljište od 3 hektara (30,000m²) u Bolecu, smešteno uz Smederevski put. Ova... više

600.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju plac na Mokroj Gori 80 ari . Plac se nalazi na prelepoj lokaciji u jedenoj od najlepših opština u Srbiji. Okružen je zelenilom i... više

165.000€ (20 €/m²)

  • 8000m²

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

132.561€ (1 699 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 1/2 spratova