Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Palilula, Botanička bašta - Bulevar despota Stefana 87m2

Botanička bašta, Palilula, Beograd

3.0, 87m2 (dve lođe ukupne površine 9m2), 12/13, CG, četiri lifta, klima, interfon, internet, KATV, video nadzor, ostava Bulevar despota Stefana,... više

275.000€ (3 160 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 12/13 spratova

Plac u Junkovcu, kod Topole- površina 2000 m2, poljoprivredno zemljište

Junkovac, Topola, Topola

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 2000 m2. Plac je poljoprivredno zemljšte, njiva 3.klase, ali se može izvršiti prenamena.,... više

10.000€ (5 €/m²)

  • 2000m²

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 1/3 spratova

Liman 4, Novi Sad

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA, UKNJIZENA KUCA U ZEMUNU NA 1, 2 ARA PLACA

Zemun, Zemun, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više

110.000€ (3 235 €/m²)

  • 34m²

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 68m2

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar 3.0, 68m2 (lođa), 18/22, CG, lift, telefon, interfon, klima, video nadzor, garaža Na jednoj od najpopularnijih... više

265.880€ (3 910 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 18/22 spratova

Rakovac - Plac u građevinskom području ID#7000047

Rakovac, Beočin, Beočin

Rakovac. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici do placa će... više

82.400€ (33 €/m²)

  • 2444m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Veliki porodican u centru grada

Šojka, Medijana, Niš

Prodaje se prostran stan u neposrednoj blizini centra grada, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan je odmah useljiv, uz... više

206.000€ (2 314 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 4/7 spratova

Idealna prilika za miran život na odličnoj lokaciji u blizini centra Jagodine

Širi centar, Jagodina

Na prodaju je uređen plac površine 2,62ara na kojem se nalaze dve potpuno funkcionalne kuće od 97m2 i 57m2 + 35m2 legalizovanog podruma, što... više

186.000€ (1 576 €/m²)

  • 118m²
  • .sprat

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 412000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089913 - uknjižena, porodična kuća od 360 m2 (plus potkrovlje u sirovom stanju),Kuća se sastoji iz četiri celine i svaka... više

412.000€ (1 144 €/m²)

  • 360m²