Za upit dgkanal in rs pronađeno 8394 oglasa

Kuća 5.0, 134 m², Aranđelovac, gradska lokacija, 2 kupatila

Centar, Gradska lokacija, Aranđelovac

Na prodaju kuća u Aranđelovcu, na gradskoj lokaciji, površine 134 m². Nekretnina je potpuno renovirana i spremna za useljenje. Kuća se prodaje... više

144.200€ (1 076 €/m²)

  • 134m²
  • .sprat

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 2/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Garsonjera

Centar, Jagodina

41.600€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 5/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 2

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 6/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

107.250€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 3/7 spratova

Voždovac, Jajinci, Jajinci, Kuća, 180m2, 399000 EUR

Jajinci, Beograd

Voždovac, Jajinci, kuća od 180 m2 na 7 ari placa. Prizemlje: Dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, špajz, radna soba, hodnik, kupatilo, natkriveni... više

399.000€ (2 216 €/m²)

  • 180m²

Na prodaju trosoban stan – 68m² | Odlična lokacija za porodični život

Silos, Ćuprija

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift).... više

47.600€ (700 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 4/5 spratova