Za upit dgkanal in rs pronađeno 8403 oglasa

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji ID#1000594

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više

114.132€ (2 783 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 4.0, 114m2, 376200EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više

376.200€ (3 300 €/m²)

  • 4 soba
  • 114m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića, 102m2

Pašino brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena... više

160.000€ (1 568 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Aranđelovac, Partizani, , 3.0, 82m2, 75000EUR

Darosava, Aranđelovac

Agencijski ID: 128768, 29a, spratna, jedan sprat, struja, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

75.000€ (914 €/m²)

  • 82m²

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 3.0, 73m2, 165000 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Centar, Pap Pavla, 0.5, 29m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjizen. U prodaji je odlicna garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje.... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 61m2, 149450EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove... više

149.450€ (2 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

140.546€ (1 693 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 83m²
  • 1/2 spratova

BARAJEVO TREBEZ 393m2 , 2T , 450000e

Trebez, Barajevo, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više

450.000€ (1 145 €/m²)

  • 393m²

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed... više

59.520€ (1 526 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova