Sremska Kamenica, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više
137.020€ (2 740 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Slavonskih brigada 4.0, 120m2 (dve terase 8m2), 2/3, EG, telefon, interfon, dva parkinga Na prodaju izuzetno komforan... više
370.000€ (3 083 €/m²)
Ratari, Obrenovac, Beograd
• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 30,68 ari, u Ratarima kod Obrenovca. • Plac je pravougaonog oblika. Širina placa je 41 m, dok... više
25.000€ 0 €/m²)
Grbavica, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više
430.540€ (3 914 €/m²)
Kotež I, Pančevo
Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više
125.000€ (1 582 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više
96.900€ (1 938 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće... više
101.000€ (1 741 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta... više
465.000€ (4 305 €/m²)
Tašmajdan, Palilula, Beograd
4.5, 61m2, 4/4, grejanje na struju (mermoterm), interfon, internet, ktv, renoviran, adaptibilan, dva ulaza Ulica Starine Novaka se proteže... više
255.000€ (4 180 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
21.000€ (1 750 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
19.700€ (1 641 €/m²)
Zemun (kalvarija), Beograd
Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više
20.000€ (1 666 €/m²)