Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

268.005€ (1 505 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 178m²
  • 5/5 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

332.220€ (1 503 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 221m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 55.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na Mokroj Gori

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju plac na Mokroj Gori 80 ari . Plac se nalazi na prelepoj lokaciji u jedenoj od najlepših opština u Srbiji. Okružen je zelenilom i... više

165.000€ (20 €/m²)

  • 8000m²

Plac u Vinogradima 97ari

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se plac građevinsko zemljišteu Vinogradima 97 ari. Plac je na odličnoj lokaciji. Pogodan je za sve vrste gradnje hale, poslovne prostore... više

300.000€ (30 €/m²)

  • 9695m²

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

Lokal 25 m² Stari Grad | Centar | Renovirano | Ulični lokal | Investicija

Stari Grad, Novi Sad

U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više

81.500€ (3 260 €/m²)

  • 25m²
  • vp/3 spratova

LUKSUZAN SESTOSOBNI PENTHOUSE

Sumice, Vozdovac, Beograd

Nesvakidasji penthaus u neposrednoj blizini parka I sportskog centra Sumice, koji se prostire na impozantnih 250m2 u jednom nivou, dvostrano... više

800.000€ (3 200 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 250m²
  • 8.sprat