Za upit Beograd do 105000 pronađeno 726 oglasa

Čukarica, Ostružnica, Kosmajska, 7a, 50000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 29423, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. Prodaje se gradjevinska parcela, ukupne povrsine 7,6 ari u Ostruznici, ulica... više

50.000€ (71 €/m²)

  • 700m²

Rakovica, Kneževac, Kneževačka, 2.0, 39m2, 75000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 113421, I/III, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlican nov stan sa parking mestom. Stan... više

75.000€ (1 923 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Batajnica, Novosadska, 2.0, 100m2, 92000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 113949, 5a, prizemna, uknjizen. Na placu se nalaze dva objekta. Kuca, koja se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka,... više

92.000€ (920 €/m²)

  • 100m²

Novi Beograd, Ledine, Kolumbova , 2.0, 51m2, 102000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjizen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjizen stan, 2.0 NPR, odlicna lokacija. Uknjizen 1/1. Ne moze... više

102.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 36m2, 60050EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 112909, struja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901. Kontakt... više

60.050€ (1 668 €/m²)

  • 36m²

Čukarica, Ada Ciganlija, Čukarički rukavac, 2.0, 85m2, 75000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²

Sopot, Ralja, Vojvode Putnika, 10a, 20000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 111089, struja, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Ralji. Skrece se sa puta ka Parcani a Asfaltni put do placa, struja na ulici,gradska... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Grocka, Vrčin, , 11a, 28000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 110801, plac. Nije ucrtan put,nije dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

28.000€ (25 €/m²)

  • 1100m²

Zemun, Gornji grad, Banijska, 13m2, 17000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 110115, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²

Barajevo, Glumčevo brdo, Vucinac, 70a, 55000EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 110821, uknjizen, plac. Plac sa velikim frontom u gradjevinskom podruciju opstina Barajevo a mesto Vucinac. Od asfalta je udaljen... više

55.000€ (7 €/m²)

  • 7000m²

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Surčin, Progar, , 15a, 45000EUR

Progar, Beograd

Agencijski ID: 108857, uknjizen, plac. 1460m2 plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

45.000€ (30 €/m²)

  • 1500m²