Za upit Beograd do 105000 pronađeno 727 oglasa

- sopot sf 2462

Popović, Sopot, Beograd

Dva placa od 25ari i 26ari ukupno 51ar. (spojene parcele). sve od prikljucaka na placu.front do ulice je oko 90m ag provizja 2% više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara

Ralja, Sopot, Beograd

Plac, Sopot, Ralja, 218 ara, uknjižen, gradska voda, Plac čine tri parcele : jedna je gradjevinska, a dve su pod poljoprivrednim zemljištem.... više

65.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi, plac 19.957ari

Višnjica, Palilula, Beograd

Palilula, Višnjica - Potes Vinogradi plac, 19.57 ari, front prema ulici 47m x 42m Građevinska parcela sa predivnim pogledom na Dunav. Predviđena... više

88.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Plac 10 ari, Obrenovac, Barič – 10 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 9,98 ari u Bariču. Plac je pravilnog oblika, približnih dimenzija 60 x 15 metara. Poseduje tehničke mogućnosti... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

STAN NA POVUČENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA.... više

84.780€ (1 884 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1.sprat

Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu... više

96.000€ (2 042 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Oglas

Baljevac, Obrenovac, Beograd

Ako tražite mir, slobodu i komadić prirode koji može postati vaš lični raj — ovo je upravo to mesto. Na prodaju je plac od 12,38 ara u Baljevcu,... više

20.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal 31 m² , Obrenovac 74400€

Obrenovac, Beograd

Prodajemo poslovni prostor u neposrednoj blizini centra Obrenovca. Lokal se nalazi u zgradi nove gradnje i pogodan je za poslove više namena,... više

74.400€ (2 400 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Barajevo, Barajevo, Milosava Ivkovića, Zemljište, 5100ari, 35000 EUR

Barajevo, Beograd

Prodaje se plac od 51 ari u građevinskom području, Karaula, 4 km od centra Barajeva, 1 km od jezera. Sastoji se od dve parcele, približno kvadratnog... više

35.000€ (6 €/m²)

  • 5100m²