Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7475 oglasa

Novi Sad, Grbavica - Odličan četvorosoban stan ID#1001166

Grbavica, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog... više

430.540€ (3 914 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 110m²
  • 8/12 spratova

Renoviran, kompletno namešten stan u strogom centru Jagodine 53m2

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

Čukarica, Sremčica, Ibarska magistrala, 92a, 259000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 99616, uknjizen, deljiv, plac. Plac na Ibarskoj magistrali 100m od skretanja za Sremcicu iz pravca Beograda. Plac ima front... više

259.000€ (28 €/m²)

  • 9200m²

Novi Sad, Liman 1, Jirečekova, 2.0, 62m2, 170000EUR

Liman 1, Novi Sad

Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 175000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102585, cena nekretnine je 175.000eu + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 70m2, trosoban, treći sprat od... više

175.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 3/8 spratova

Kuća 89 m², Centar Jagodina, plac 4.37 a

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u Jagodini, u naselju Centar, na odličnoj lokaciji blizu svih sadržaja, škole i vrtića, uz sam put. Miran kraj čini je pogodnom... više

115.000€ (1 292 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Stari grad, Skupština - Kosovska, 156m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Skupština - Kosovska 5.0, 156m2 (terasa 58m2), CG, lift, 8/8, telefon, interfon Izuzetan, funkcionalan i autentičan stan sa dva... više

600.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 156m²
  • 8/8 spratova

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113300€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1094257 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Veliki dvosoban stan na Adicama u blizini Novosadskog puta. Stan se nalazi... više

113.300€ (928 €/m²)

  • 2 soba
  • 122m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

Jednosoban stan u centru

Centar, Jagodina

Na prodjau stan jednosoban u centru grada Stan se nalazi na petom spratu , sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u dnevni boravak koji je... više

34.000€ (1 259 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova