Goli Rid, Lebane, Lebane
Na prodaju seosko domaćinstvo u Golom Ridu u blizini Lebana. Domaćinstvo se prostire na placu od 1606m2, na kom se nalazi porodična kuća od... više
45.000€ (489 €/m²)
Kljajićevo, Okolina, Sombor
KUĆA!! Prodaje se prostrana i očuvana kuća na sprat u mirnom delu Kljajićeva, idealna za porodični život! Površina kuće 137m2,površina placa... više
45.000€ (328 €/m²)
Siokovac, Okolina, Jagodina
RETKO U PONUDI!!! na 350m nadmorske visine Prodaje se plodna poljoprivredna parcela u mestu Siokovac. Na njivi se nalaze zasadi kajsija, trešanja... više
150.000€ 0 €/m²)
Centar, Jagodina
STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više
59.000€ (1 113 €/m²)
Skupština, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Skupština - Kosovska 5.0, 156m2 (terasa 58m2), CG, lift, 8/8, telefon, interfon Izuzetan, funkcionalan i autentičan stan sa dva... više
600.000€ (3 846 €/m²)
Liman 1, Novi Sad
Agencijski ID: 131541, IV/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju klasican dvosoban stan od 62m2 na jednoj... više
170.000€ (2 741 €/m²)
Strelište, Jagodina
Retko u ponudi veći porodični stan, maksimalnog porodičnog komfora. Stan, ima dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, sve odvojeno,... više
78.000€ (1 040 €/m²)
Drlupa, Sopot, Beograd
Plac, 205a, deljiv, struja, voda Mesto Drlupa, gde se plac nalazi, pripada beogradskoj opštini Sopot. Nalazi se na par kilometara zapadno od... više
149.000€ 0 €/m²)
Zvezdarska šuma, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom... više
195.000€ (3 250 €/m²)
Banovo Brdo, Čukarica, Beograd
Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više
243.000€ (3 521 €/m²)
Obilićev venac, Medijana, Niš
Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, dostupan na 6. i 7. spratu. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan... više
162.500€ (2 500 €/m²)
Sremčica, Beograd
Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više
360.000€ (1 200 €/m²)