Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7484 oglasa

Barajevo, Glumčevo brdo, Vucinac, 13.0, 770m2, 494500EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

494.500€ (642 €/m²)

  • 770m²

PRODAJA, 2.0 STAN SA GARAZNIM MESTOM, BW NIKA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuzan dvosoban stan u zgradi BW Nika.  Zgrada se nalazi u centru kompleksa Beograd na vodi, u neposrednoj blizini Savskog parka,... više

257.000€ (4 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 15.sprat

Prodaja stanova Petrovaradin – Račkog | Novogradnja 2026 | Jednosobni i dvos

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više

87.800€ (2 832 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Satelit, Futoški put, 1.5, 32m2, 87000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više

87.000€ (2 718 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²
  • 3.sprat

Proizvodna hala sa hladnjačom i magacinom, 329m2 na placu od 13,88 ari, Vrtiš

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju hladnjača sa magacinom i proizvodnom halom, 329m2, 72.000e. Objekat se nalazi desetak kilometara od centra Niša i sastoji se od... više

72.000€ (220 €/m²)

  • 327m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

406.985€ (3 478 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 117m²
  • 1.sprat

Građevinski plac 16 ari sa stambenim objektom 38m2, Obrenovac, Stubline – 22

Stubline, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinski plac u Stublinama ukupne površine 16,39 ari na kom se nalazi legalizovan prizemni stambeni objekat bruto razvijene... više

22.000€ (578 €/m²)

  • 38m²

Prodaja zemljišta Banoštor – građevinski plac 2106m2, pogled na Dunav, odl

Beočin

Prodaja zemljišta Banoštor – na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja, izdvajamo građevinski plac površine 2106m2, idealan za porodično stanovanje... više

61.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju trosoban stan na Bulevaru

Bulevar Nemanjica, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjica. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa 2 lifta. Sastoji se od: Dnevne sobe... više

146.000€ (2 085 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 5/10 spratova

Trosoban stan 80 m², Centar, Jagodina

Centar, Jagodina

U ponudi je stan u centru Jagodine, na petom spratu od ukupno 11 spratova. Stan je strukture 3.0 i ima 80 m², što ga čini odličnim izborom za... više

95.000€ (1 187 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 5/11 spratova

Dve kuće u zajedničkom dvorištu, Kičevo, 300 m2

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija... više

200.000€ (645 €/m²)

  • 310m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²