Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7497 oglasa

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Kniću, naselje Guncati osnova 60 m2, plac 3000 m2

Guncati, Knić, Knić

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 .... više

56.000€ (391 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Kragujevac, Centar, , 3.0, 120m2, 130000EUR

Kragujevac

Agencijski ID: 126234, PR/, uknjizen, renoviran, parking, dvoriste/basta. Prodaje se poslovni prostor povrsine 120 m2, na odlicnoj lokaciji... više

130.000€ (1 083 €/m²)

  • 120m²

Na prodaju dve kuće u jednom dvorištu - Šest Topola

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se parcela od 4 ara u Ljubinim livadama sa dve kuće. Jedna kuća je starije gradnje (građena osamdesetih godina), dok je druga novije... više

120.000€ (670 €/m²)

  • 179m²
  • Prizemlje

Čukarica, Cerak, Prištinska, 3.0, 76m2, 150000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju uknjižen stan - duplex u Prištinskoj ulici na Ceraku. Stan se nalazi u maloj stambenoj zgradi od svega 4 stana u mirnom kraju, u... više

150.000€ (1 973 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 1/1 spratova

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Izdaje se stan u zgradi novije gradnje na drugom spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila.... više

400€ (10 €/m²)

  • 1 soba
  • 39m²
  • 2/3 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Plac sa započetim objektom u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem.... više

36.500€ (651 €/m²)

  • 56m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u izgradnji – mirna lokacija, blizu centra!

Tabane, Jagodina

Prodaje se lepljena kuća u započetoj fazi izgradnje, površine 142 m², na placu od 3 ara. Objekat je pažljivo projektovan i idealan za porodični... više

105.000€ (739 €/m²)

  • 142m²
  • /2 spratova

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška), 140m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Kalemegdan - Pjarona de Mondezira (Tadeuša Košćuška) lokal/poslovni prostor, 140m2, SUT+PR, CG, telefon, izlog U ponudi odličan... više

330.000€ (2 357 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije, 102m2

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju kuća u blizini Mašinske industrije na 5 minuta od centra grada. Kuća je prizemna i poseduje dva nezavisna ulaza sa po dva dvosobna... više

123.720€ (1 212 €/m²)

  • 102m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dve parcele Irig-Rivica

Irig

105 ARI – IRIG / RIVICA – 300 m OD FRUŠKOGORSKOG KORIDORA – PRILAZ – INVESTICIJA Na prodaju dve parcele ukupne površine 10.530 m² (105 ari)... više

10€ (0 €/m²)

  • 10530m²