Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Sipić kod Rače - kuća u centru sela, površine 56 m2 u osnovi i plac 3083 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju odmah useljiva i uslovna za život, kuća u selu Sipić kod Rače (prizemlje i potkrovlje) i plac (dve parcele) ukupne površine 3083... više

27.000€ (482 €/m²)

  • 56m²
  • 1/1 spratova

Kuća na prodaji u Knjaževcu P=283m2

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća u Knjaževcu na mirnoj lokaciji. Sastoji se od podruma, prizemlja, I sprata i tavanske prostorije. Koncipirana kao dve stambene... više

100.000€ (353 €/m²)

  • 283m²
  • Prizemlje

Četvorosobna kuća FUTOG, 430000€

Futog, Futog

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna... više

430.000€ (1 686 €/m²)

  • 255m²

Zemun, Kalvarija, Tošin Bunar, Kuća, 500m2, 450000 EUR

Kalvarija, Beograd

Kuća na placu od 6,26 ari u ulici Tošin bunar, neposredno pre Ivićeve ulice, u blizini Zemunske bolnice. Sastoji se iz tri spojena dela, koji... više

450.000€ (900 €/m²)

  • 500m²

Plac na putu za Popovac, građevinsko zemljište, 28 ari

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci... više

29.000€ (10 €/m²)

  • 2800m²

STARI GRAD DORCOL 76m2 , 2T , 296400e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen... više

296.400€ (3 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5.sprat

Plac 10 a u Budžinom brdu, Jagodina

Budžino brdo, Jagodina

Prodaju se parcele na izuzetnoj lokaciji – Budžino brdo. Ova lokacija predstavlja jednu od budućih najatraktivnijih zona u gradu, idealnu kako... više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Belotinac, 2500m2

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan plac, pravougaonog oblika u Belotincu, opština Doljevac na finoj lokaciji za porodično stanovanje. Nalazi se u mirnom delu,... više

21.600€ (8 €/m²)

  • 2500m²

Kuća u Vučju, 64m2

Vučje, Leskovac, Leskovac

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice.... više

29.000€ (453 €/m²)

  • 64m²
  • Prizemlje

Četvorosoban uknjižen stan na Lekinom brdu

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu... više

303.400€ (3 700 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 5/5 spratova

Botanicka bašta, 72m², renoviran

Botanička bašta, Palilula, Beograd

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti... više

229.000€ (3 180 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 72m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petosoban stan na odlicnoj lokaciji

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se komforan petosoban stan površine 86,19 m², severne i zapadne orijentacije, sa veoma funkcionalnim rasporedom prostorija. Stan se... više

212.850€ (2 475 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 86m²
  • 2/4 spratova