Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7492 oglasa

Kuća na odličnoj lokaciji

Slavija, Ćuprija

Na prodaju plac površine 6,32 ara na odličnoj lokaciji u Ćupriji, sa izlazom na dve ulice, što ga čini izuzetno pristupačnim i pogodnim za različite... više

92.500€ (745 €/m²)

  • 124m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA U CENTRU, uknjižene stambene površine 297m2 na placu od 15a. Podeljena na 4 stana sa zasebnim strujomerom i vodomerom, kupatilom, kuhinjom... više

220.000€ (740 €/m²)

  • 297m²
  • .sprat

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan troiposoban stan ID#1000418

Bulevar Evrope, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi troiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV, Bulevara cara... više

315.000€ (2 739 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 55.41m2

Lekino Brdo, Beograd

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu... više

182.850€ (3 324 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Poslovno magacinski prostor, 907 m2 na 21 ari placa

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju magacinsko-poslovno prostor na Bubnju, 907 m2,na 21 ari placa. Objekat se sastoji od prizemnog dela koji čini magacinski prostor... više

280.000€ (270 €/m²)

  • 1036m²
  • Prizemlje

Prodaja stanova u Pančevu – jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni s

Gornji Grad Margita, Pančevo

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više

141.874€ (2 288 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 180000€

Centar, Novi Sad

DVOSOBAN PENTHOUSE U SRCU NOVOG SADA - Agencijska oznaka 1102212 - CENA 180.000,00 € + 3% agencijske provizije. Oglašavamo na prodaju izuzetan... više

180.000€ (3 750 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 5/6 spratova

Plac, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac u Donjem Matejevcu površine 2010 m2 (15.5 m x 136m), građevinsko zemljište. Pruža razne mogućnosti za gradnju, odvojen... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2010m²

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša, 133m2, 3.0, 4/4 + 2 garažna mesta

Centar, Vrnjačka Banja

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj... više

250.000€ (1 879 €/m²)

  • 3 soba
  • 133m²
  • 4/4 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Stari grad, centar - Čika Ljubina, 73m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Čika Ljubina 3.0, 73m2, 4/4, toplotne pumpe/podno grejanje, lift, interfon, video nadzor U ponudi za prodaju izuzetan,... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 245000€

Liman 2, Novi Sad

<p>Kompletno adaptiran trosoban stan, u neposrednoj blizini Promenade. Odmah useljiv. Agencijska oznaka stana 1102006, cena stana je 245.000e... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 10/16 spratova