Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7493 oglasa

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Sremski Karlovci, , 4.0, 120m2, 80000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126729, 16a, spratna, 3, terasa, uknjizen. Prodaje se BANSTOL kuca 120 m2 +20m pomocni objekat, uknjizeno, na placu 1600 m2.... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

188.347€ (3 139 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična lokacija, pocetak t

Telep, Novi Sad

165.425€ (3 121 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/2 spratova

Kuća,103m2, Gornji Matejevac

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje... više

82.500€ (800 €/m²)

  • 103m²
  • Prizemlje

Plac u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom... više

48.000€ (18 €/m²)

  • 2641m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Kumodraška, Bože Jankovića, 3.0, 71m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 128323, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta. Vozdovac, ulica... više

250.000€ (3 521 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Kuća na Paliluli - širi centar, 154 m2, plac 309 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća starije gradnje na Paliluli, blizu crkve Sv.Nikola, uknjižene unutrašnje površine od 154 m2 (u osnovi) i sastoji... više

149.000€ (967 €/m²)

  • 154m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Braće Dronjak, 2.5, 59m2, 147000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130573, VII/, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan povrsine 59m², smesten na jednoj od... više

147.000€ (2 491 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Telep, Laze Lazarevića, 2.0, 51m2, 127500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 113829, VPR/, klima, lift, uknjizen, parking. Prodaje se prelep dvosoban stan od 51m2 na visokom prizemlju, zgrada u mirnoj... više

127.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²

Na prodaju kuća Čortanovci – odlična lokacija, renovirana, uknjižena, pog

Čortanovci, Okolina, Inđija

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen... više

65.000€ (833 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat