Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7492 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

89.720€ (1 908 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1/5 spratova

Prodaja lokala u Centru| Odlična lokacija | Kompas Nekretnine

Centar, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju u centru na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. 140 m... više

576.800€ (4 120 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

99.946€ (1 298 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 499000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m²... više

499.000€ (2 756 €/m²)

  • 181m²

Vašarište, Jagodina

99.018€ (1 285 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 7/8 spratova

Voždovac, Jove Ilića, , 4.0, 121m2, 425920EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 93003, I/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Spoj savremene arhitekture visokog kvaliteta... više

425.920€ (3 520 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 1/7 spratova

Pećinci - Šimanovci, 202.44 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci - Šimanovci plac/građevisnko zemljište, 202.44 ari, front prema ulici 85m i 77m Prodaje se građevinsko zemljište od 202,44 ari, 100... više

525.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

Plac, površine 1760m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 1760m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u neposrednoj blizini druge česme i asvaltnog puta,... više

20.500€ (11 €/m²)

  • 1760m²

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.12 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 149000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

149.000€ (1 839 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 3.sprat