Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Lokacija koja prodaje sama sebe – u samom centru zbivanja!

Akva Park, Jagodina

Na prodaju lokal na najtraženijoj lokaciji u gradu, idealan za one koji znaju da prepoznaju pravu poslovnu priliku. Odlična kvadratura, funkcionalan... više

40.000€ (800 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Plac, Gorica 4996m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko... više

102.934€ (20 €/m²)

  • 4996m²

Zemljište u građevinskom području 21, 56 ari, Barič, Obrenovac - 13.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na prodaju je plac nepravilnog oblika površine 21.56 ari, dimenzija 17m u najširem delu i dužine 250m uz Baričku reku. Plac je obrastao šumom,... više

13.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- zvezdara sf 2634

Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Oliverina – Nameštena garsonjera 28m2 + terasa 7m2 + Parking Prodaje se izuzetno funkcionalna i kompletno nameštena garsonjera u mirnom... više

127.000€ (4 535 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 28m²
  • 2.sprat

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 50m2, 137500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125022, PR/, terasa, nov luks, u izgradnji. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske... više

137.500€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Na prodaju – stanovi u novogradnji u Centru Niša, kod Filozofskog fakulteta

Filozofski fakultet, Medijana, Niš

U ponudi su stanovi u novogradnji na najatraktivnijoj lokaciji u Centru Niša, u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Zgrada je projektovana... više

184.550€ (2 493 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 74m²
  • 1/7 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

Prodaja dvosobnog renoviranog stana sa terasom Cara Dušana 43m2

Cara Dušana, Novi Sad

U ponudi je prodaja dvosobnog stana površine 43m2 u Novom Sadu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru prodaje stanova Novi Sad,... više

125.970€ (2 929 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1.sprat

Stan - Poslovni prostor,Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

Ruma, Centar, Vrdnička, 5.5, 300m2, 165000EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja,... više

165.000€ (550 €/m²)

  • 300m²