Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tihomira Arsića, 3.5, 78m2, 165000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116332, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaje se potpuno nov, odmah useljiv cetvorosoban stan u mirnom i ekskluzivnom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 2/2 spratova

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Bulevar Despota Stefana, Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

Zemun, Gornji grad, Prvomajska, 3.5, 74m2, 295000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

295.000€ (3 986 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 7.0, 639m2, 820000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

820.000€ (1 283 €/m²)

  • 639m²

Tivat, Centar, Markuševina , 3.0, 74m2, 299700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108989, I/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

299.700€ (4 050 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Palilula, Krnjača, Teodora Češljara, 3.0, 100m2, 91500EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više

91.500€ (915 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 2/2 spratova

Voždovac, Vojvode Stepe, Kalnička, Poslovni prostor, 315m2, 750000 EUR

Vojvode Stepe, Beograd

Lux poslovni prostor na odličnoj lokaciji sa dva garažna mesta, četvorostrano orijentisan - ceo sprat stambene zgrade, površina stambeno-poslovnog... više

750.000€ (2 380 €/m²)

  • 315m²