Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7504 oglasa

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Cerak - Lipar, 85m2

Cerak, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan.... više

138.000€ (1 623 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2/2 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Domaćinstvo u Velikom Jovanovcu sa farmom

Veliki Jovanovac, Pirot, Pirot

Na prodaju domaćinstvo u selu Veliki Jovanovac u blizini Pirota. Na samo 1 km od uključenja na auto put Niš-Sofija. Ukupna površina placa je... više

280.000€ (200 €/m²)

  • 1400m²
  • Prizemlje/2 spratova

U PONUDI KUĆA U NIZU NA ZLATIBORU 153 m2 230.000 eura

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića... više

230.000€ (1 503 €/m²)

  • 153m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Garsonjera u Adicama u prizemlju, odlična lokacij

Adice, Novi Sad

U ponudi je garsonjera na prodaju u Adicama, u prizemlju zgrade, po neverovatnoj ceni ! Ovaj stan se nalazi u mirnom i urbanom delu Novog Sada,... više

43.100€ (1 724 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća 143 m², 15 ari, Obrenovac, Zvečka – 200.000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Zvečkoj, opština Obrenovac,površine 43 m2, spratnosti Pr+1, na građevinskom placu od 15,05 ari. • Struktura: Prizemni deo... više

200.000€ (1 398 €/m²)

  • 143m²
  • .sprat

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Prodaje se prostran, prazan stan u Durlanu

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaje se uknjižen stan od 53 m² u mirnom delu Durlana, idealan za renoviranje po želji kupca. Stan je prazan i ima izuzetno dobar raspored:... više

92.500€ (1 745 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2.sprat

Jedinstveno! Plantaža Borovnica na imanju 4,5 ha, kuća 78m2, pomoćni bjekat

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju plantaža borovnica locirana u blizini asfaltiranog puta, na velikom razvijenom i organizovanom poljoprivrednom zemljištu površine... više

400.000€ (8 €/m²)

  • 45000m²

PRODAJA STANOVA VRNJAČKA BANJA – JEDNOIPOSOBAN STAN

Centar, Vrnjačka Banja

U ponudi je prodaja stanova Vrnjačka Banja, moderan jednoiposoban stan površine 46m² u naselju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade novije... više

98.000€ (2 130 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova