Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Poljoprivredno zemljište, 4.5ha, Ub, Kršna Glava – 39 000€

Kršna glava, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 4,55 hektara u mestu Kršna Glava, opština Ub, približnih dimenzija 170 metara (u najširem... više

39.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SURCIN RADIOFAR 2252m2 , 425000e

Radiofar, Surcin, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Surcin, Radiofar, Patrijarha Pavla, plac od 22.52 ara, uradjena konverzija, sa 3.0 renoviranom i uknjizenom... više

425.000€ (188 €/m²)

  • 2252m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Urbanizovan plac sa izdatim UT uslovima na Žabljaku u Tepačkom Polju.

Tepačko Polje, Žabljak, Žabljak

Mirna lokacija sa širokim pogledom na Durmitor Prodaje se ravan plac površine 595 m² u naselju Tepačko Polje, na samo 3 km od centra Žabljaka. Plac... više

65.000€ (109 €/m²)

  • 595m²

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Kuća u Deču, opština Pećinci

Deč, Pećinci

Deč se nalazi na 35km od Beograda, 6km od Šimanovaca i industrijske zone. Kuća je na dva sprata(prizemlje,prvi i drugi sprat) površine 312m2... više

185.000€ (592 €/m²)

  • Garsonjera
  • 312m²

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Kuća 49 m², 10 ari, Obrenovac, Baljevac – 35 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• U ponudi kuća u Baljevcu, opština Obrenovac, površine 49 m2, na placu od 10,20 ari, u mirnom delu idealna za vikendicu. • Struktura: Kuća... više

35.000€ (714 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Vračar, Čubura, , 3.0, 122m2, 307000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 93036, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, stambena zgrada. Predstavljamo vam priliku da budete novi vlasnici... više

307.000€ (2 516 €/m²)

  • 3 soba
  • 122m²

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa, 86m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Njegoševa 2.0, 86m2, 1/4, TA, interfon Dvostrano orijentisan salonski stan na prestižnoj lokaciji na Vračaru. Nalazi... više

328.500€ (3 819 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 86m²
  • 1/4 spratova

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova