Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Prodaja kuće moderna kuća 240 m² + garaža 40 m², plac 15 ari, odlična lok

Okolina, Kraljevo

Prodaje se izuzetno prostrana četvorosobna porodična kuća površine 240 m², sa garažom od 40 m², na placu od 15 ari. Ova nekretnina je idealna... više

200.000€ (833 €/m²)

  • 240m²
  • /2 spratova

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Okolno mesto, Mokra gora, Markovo polje , 1.5, 30m2, 70000 EUR

Mokra Gora, Tara

Izuzetno atraktivan apartman, nalazi se u samom centru živopisne Mokre Gore. Mesto je proglašeno za najlepše turističko selo na svetu 2021.... više

70.000€ (2 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Novi Sad, Centar, Trifkovićev trg, 4.0, 110m2, 450000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, dvoriste/basta. CENTAR - 110 m2 - KUCA LUX NAMESTENA Uknjizeno: 51 m² Potkrovlje:... više

450.000€ (4 090 €/m²)

  • 110m²

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Ekskluzivna ponuda stana, Palilula, III sprat, 216 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem... više

432.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 216m²
  • 3/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 156000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1064803 CENA: na cenu se dodaje agencijska provizija od 3 % Na prodaju prostran dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u samom... više

156.000€ (3 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/6 spratova

Poslovno-stambeni objekti, 400m2, naselje Bratmilovce

Bratmilovce, Leskovac, Leskovac

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Kuća, Prokuplje, selo Donja Trnava

Donja Trnava, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18... više

420.000€ (617 €/m²)

  • 680m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Palilula, Višnjička Banja, , 7.0, 639m2, 820000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 121485, 5a, spratna, 2, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja,... više

820.000€ (1 283 €/m²)

  • 639m²