Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Kuća, Prokuplje, selo Donja Trnava

Donja Trnava, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća na lepoj, mirnoj loklaciji na par minuta vožnje od centra Prokuplja. Kuća se nalazi na placu od 18... više

420.000€ (617 €/m²)

  • 680m²
  • Prizemlje

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Zemun, Gornji grad, Prvomajska, 3.5, 74m2, 295000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

295.000€ (3 986 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | STANOVI U IZGRADNJI SAJMIŠTE | GARSONJERA | DVOS

Banatić, Novi Sad

Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više

211.150€ (2 853 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 74m²
  • vp/7 spratova

Banatić, Novi Sad

203.678€ (3 573 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Palilula, Borča, 210 nova, 5.0, 130m2, 138000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

138.000€ (1 061 €/m²)

  • 130m²

Palilula, Krnjača, Teodora Češljara, 3.0, 100m2, 91500EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 117785, II/II, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, deljiv, dvorisna zgrada. Prodaje se... više

91.500€ (915 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 2/2 spratova

VRACAR CVETNI TRG 86m2 , T , 320000e

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Resavska, 3.0, 86 m2, terasa, II od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

4.0 Vitanovačka, 100m2, penthaus, novogradnja, t, eg, parking

Vitanovačka, Voždovac, Beograd

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe,... više

310.000€ (3 100 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 100m²
  • 4/4 spratova

STAN-ČETVOROSOBAN-NOVOGRADNJA-ŠIRI CENTAR

Centar, Sombor

STAN!!! NOVOGRADNJA!! --- Na prodaju izuzetno prostran i svetao četvorosoban stan, površine 114m², koji odiše elegancijom i udobnošću. Smešten... više

154.600€ (1 356 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad - Luksuzan, penthous stan sa bazenom ID#1001092

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Salajka. Izdvajamo iz ponude luksuzan, po strukturi četvorosoban penthouse stan u centru grada sa bazenom i spa centrom, namešten... više

1.500.000€ (8 875 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 169m²
  • 4.sprat

Prelepa nova kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

Ako tražite kuću u mirnom delu grada ova kuća je idealna za vas. Kuća je prostrana,idealna za veću porodicu.ima prizemlje,sprat i potkrovlje,lepo... više

160.000€ (592 €/m²)

  • 270m²
  • .sprat