Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7507 oglasa

Dvosoban stan na Bulevaru, Novogradnja

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan stan na Bulevaru Nemanjića. Stan ima 59m2, nalazi se na osmom spratu u zgradi sa liftom. Istočno orijentisan. Po... više

123.850€ (2 099 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 8/9 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 4.0, 85m2, 224400EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125023, II/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni cetvorosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

224.400€ (2 640 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Palilula, Karaburma, Danteova, 3.0, 48m2, 169000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 116133, III/V, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Stan je kompletno... više

169.000€ (3 520 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 3/5 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

177.990€ (4 341 €/m²)

  • 1 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Salonski stan u srcu grada, 3.5, 142 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju salonski stan na jednoj od najlepših gradskih lokacija, u blizini Čaira i Saborne crkve,142 m² . Stan se nalazi na drugom spratu... više

276.000€ (1 943 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 142m²
  • 2.sprat

Savski venac, Senjak, Milovana Glišića, Kuća, 300m2, 1500000 EUR

Senjak, Beograd

Kuća kompletno renovirana sa dva bazena, dečiji i za odrase, sa velikom garažom, na 5 ari placa, sa pogledom na Savu. Mirna ulica, stara gradnja... više

1.500.000€ (5 000 €/m²)

  • 300m²

Gradska lokacija, Centar, Karpatska, Poslovni objekat, 1300m2, 1099999 EUR

Centar, Veliko Gradište

Idealna pozicija u samom centru naselja. Objekat se satoji iz podruma (vešeraj, ostava, restoranska kuhinja), prizemlja (caffe restoran sa natkrivenom... više

1.099.999€ (846 €/m²)

  • 1300m²

Građevinski plac 2.140m², Livade, Novi Sad, 65 EUR/m²

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se uknjižen plac 1/1 ukupne površine 2.140 m² (21,4 ari) u mirnom i atraktivnom delu Sremske Kamenice - na Livadama, po ceni od 65 EUR/m².... više

139.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Irig, Jazak, Prnjavor, 40a, 80000EUR

Jazak, Irig

Agencijski ID: 129241, uknjizen, deljiv. Velik gradjevinski plac od 40,14ari u Jazak Prnjavoru, na uzvisenju iznad sela, prema Vrdniku, na 150m... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

VOZDOVAC DUSANOVAC 245m2 , 3T , 735000e

Dusanovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 245.09 m2 sa 3 terase, PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

735.000€ (3 000 €/m²)

  • 245m²

Poljoprivredno zemljište 60 ari, Draževac, Obrenovac - 60.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju zemljište površine 60 ari, smešteno u mirnom delu Draževca, okruženo zelenilom i prirodom. Plac je izolovan od buke, sa lepim pogledom,... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²