Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C008 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Lux dvosoban stan – Liman IV, 69 m², odlična lokacija

Liman 4, Novi Sad

Na izuzetno traženoj lokaciji, Liman IV, prodaje se prostran i u potpunosti renoviran dvosoban stan površine 69 m², uknjižen 1/1, bez tereta.... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 69m²
  • 7.sprat

Odlična porodična kuća u izgradnji, 230m2, Po+vp+1, plac 832m2, na putu za D

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

100.000€ (434 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERA

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne urbane vile izgrađene u nizu,... više

271.662€ (2 587 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • Potkrovlje/1 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, PENTHAUS KROVNA TERAS

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

119.675€ (2 137 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

110.219€ (2 161 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

108.544€ (2 087 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 3/10 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

111.490€ (2 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/10 spratova

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića, 400m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Vladimira Gaćinovića kuća, 400m2 (terasa 10m2), SUT+PR+I+PTK, EG, telefon, podrum, parking, dve garaže, plac 9.11 ari... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se kuća Bagramer

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno... više

179.000€ (662 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/3 spratova