Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7496 oglasa

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Na prodaju kuća u Proseku, 100m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje... više

82.500€ (825 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

Luksuzno opremljen stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Stara pazova, Centar, -, Zemljište, 19000ari, 1500000 EUR

Centar, Stara Pazova

Zemljište sa projektom i građevinskom dozvolom za 11.800m2 na idealnoj lokaciji - u centralnoj industrijskoj zoni na teritoriji Stare Pazove.... više

1.500.000€ (78 €/m²)

  • 19000m²

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Tripleks u užem centru grada

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa... više

160.000€ (1 481 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 108m²
  • vp/3 spratova

Poslovno stambeni objekat u centru grada

Centar, Jagodina

Idealan za rentiranje kao i za više vrsta delatnosti (ordinacije,kozmetički saloni...) U donjem delu poseduje lokal od 47m2 i dva toaleta... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • .sprat

Vukov spomenik, Kraljice Marije, 39m2, 1.5, uknj.

Vukov spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik u u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva... više

160.000€ (4 102 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/1 spratova