Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7499 oglasa

Plac na Đurđevom brdu, Ćelijan

Đurđevo brdo, Jagodina

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban prelep stan, 108m2, 4.sprat, blizu Palilulske pijace

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji... više

149.500€ (1 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²
  • 4/6 spratova

IZUZETNA LUX KUCA U SREMCICI

Sremcica, Cukarica, Beograd

Postovani kupci, ovu divnu kucu mozete imati i kao zamenu za stan u Beogradu. Sremcica je jedno od najlepsih i najtrazenijih naselja u blizini... više

287.000€ (972 €/m²)

  • 295m²

Voždovac, Činovnička kolonija - Jove Ilića 130m2

Jove Ilića, Voždovac, Beograd

4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više

769.000€ (5 915 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 130m²
  • 1/1 spratova

Prodaja moderne hale 1201 m² u industrijskoj zoni Kudeljarski Nasip – Panče

Kudeljarski Nasip, Pančevo

U srcu industrijske zone Kudeljarski Nasip u Pančevu, prodaje se moderna, legalizovana hala ukupne površine 1201 m², uz pripadajući plac od... više

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Kudeljarski Nasip, Pančevo

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Zvezdara, Kaluđerica, Vuka Karadžića , 8.0, 300m2, 219300EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja,... više

219.300€ (731 €/m²)

  • 300m²

Dupleks stana po veoma povoljnoj ceni za porodice sa više dece

Vašarište, Jagodina

Stan na dva nivoa, veoma komforan , renoviran , polunamešten po veoma povoljnoj ceni. Uknjižena kvadratura dupleksa je 83m2 , dok je bruto... više

85.000€ (1 024 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 4/4 spratova

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

190.000€ (3 518 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

232.800€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

PRODAJA, KUCA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Kuca na odlicnoj lokaciji, lepsi deo Dedinja. Oaza zelenila u gradu. Sastoji se iz tri nivoa, moguce je od tavanskog prostora napraviti jos... više

570.000€ (4 071 €/m²)

  • 140m²