Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7498 oglasa

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi... više

114.980€ (1 474 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Makiš, Obrenovački drum, 10.0, 1470m2, 2599990EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116745, PR/I, video nadzor, pomocni objekti(3), izlog, klima, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada... više

2.599.990€ (1 768 €/m²)

  • 1470m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

87.431€ (3 014 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Prodaja moderne hale 1201 m² u industrijskoj zoni Kudeljarski Nasip – Panče

Kudeljarski Nasip, Pančevo

U srcu industrijske zone Kudeljarski Nasip u Pančevu, prodaje se moderna, legalizovana hala ukupne površine 1201 m², uz pripadajući plac od... više

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

Kudeljarski Nasip, Pančevo

1.500.000€ (1 248 €/m²)

  • 1201m²
  • .sprat

ŽIVOT IZ BAJKE I INVESTICIJA IZ SNOVA – SVE U JEDNOM!

Đurđevo brdo, Jagodina

Zamislite kuću koja je više od doma – ovo je život iz snova, gde se jutarnja magla stapa sa zlatom sunca, a pogled se prostire u beskonačnost.... više

385.000€ (1 750 €/m²)

  • 220m²
  • /3 spratova

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 2776m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2776m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored asfaltnog puta... više

21.000€ (7 €/m²)

  • 2776m²

Savski venac, Dedinje - Miloja Đaka 117m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem,... više

468.000€ (4 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Dušanovac, Vojvode Skopljanca , 3.0, 82m2, 295000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131347, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta,... više

295.000€ (3 597 €/m²)

  • 82m²

STARI GRAD CENTAR 60m2 , 299000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet,... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2.sprat