Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7495 oglasa

Plac na Đurđevom brdu, Ćelijan

Đurđevo brdo, Jagodina

Veliki plac na Đurdjevom brdu, u pravcu balona i Zoovrta, u blizini česme . Do placa asfaltni put i deo do placa 50 metara posipan je put finim... više

40.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odlična kuća na periferiji grada

Đurđevo brdo, Jagodina

Potkrovlje je nezavršeno, može se pretvoriti u stambeni, zasebni deo. Voda je izvedena za potkrovlje! Odlična lokacija za uživanje u prirodi... više

90.000€ (1 125 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 64m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu PR+IV na veoma atraktivnoj lokaciji.Ovaj izuzetan stambeno-poslovni... više

91.520€ (1 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Novogradnja, direktna prodaja, Dubočica, 53m2

Dubočica, Leskovac, Leskovac

75.790€ (1 430 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

120.000€ (1 666 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 3/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

64.800€ (1 800 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

87.000€ (1 526 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 3/3 spratova

Širi centar, Vrnjačka Banja

61.200€ (1 800 €/m²)

  • 34m²
  • Prizemlje/3 spratova

Novi Sad, Salajka, , 5.0, 329m2, 530000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 103299, 4.5a, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Na placu od 450m2 dve stambene jedinice odmah useljive.U blizini... više

530.000€ (1 610 €/m²)

  • 329m²