Za upit apotheke in der nähe pronađeno 7495 oglasa

Na prodaju hotelski objekat u Vrnjačkoj Banji – idealno za investitore i ugo

Vrnjačka Banja

Predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju – kompletno opremljen hotel u jednoj od najposećenijih banjskih destinacija u Srbiji – Vrnjačkoj... više

1.100.000€ (2 345 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Ekskluzivni stanovi 141 m² – 164 m², Obrenovac, Rvati - 1700€/m2 (cena sa

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom predstavljamo vam 4 novoizgrađene ekskluzivne kuće, međusobno povezane u naselju Rvati u Obrenovcu . Svaka stambena... više

1.700€ (12 €/m²)

  • soba
  • 141m²
  • /3 spratova

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 32m2 , T , 178500e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 0.5, 32.44 m2 sa terasom, III od XV spratova, cg, 3 lifta,... više

178.500€ (5 578 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • 3.sprat

Savski venac, Ekonomski fakultet - Koče Popovića 202m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

4.0, 202m2(terasa 15m2), 4/4, lift, duplex, EG, interfon, internet, klima, ktv Ulica Koče Popovića, bivša Zagrebačka, ušuškana je između ulica... više

540.000€ (2 673 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 202m²
  • 4/4 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

Barajevo, Barajevo, -, Kuća, 849m2, 383000 EUR

Barajevo, Beograd

Barajevo, Glumčevo Brdo, prodajemo porodično domaćinstvo, koje čine: porodična stambena zgrada sa poslovnim delom, ukupne površine 711m2 i građevinsko... više

383.000€ (451 €/m²)

  • 849m²

Herceg Novi, Topla, Njegoševa, 7a, 1500000EUR

Topla, Herceg Novi

Agencijski ID: 99814, struja, kanalizacija, uknjizen. TOP LOKACIJA Ponudili bi vam plac na izuzetnoj lokaciji u Herceg Novom,Topla. Zapoceta... više

1.500.000€ (2 142 €/m²)

  • 700m²

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Herceg Novi, Kamenari, , 3.5, 130m2, 220000EUR

Kamenari, Herceg Novi

Agencijski ID: 99013, II/, dupleks, terasa, uknjizen, parking. Kompletno opremljen stan u rezidencijalnom kompleksu, sa privatnim parkingom,... više

220.000€ (1 692 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2.sprat

Prelep četvorosoban stan 83m2, centar, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više

170.000€ (2 048 €/m²)

  • Garsonjera
  • 83m²
  • 4/5 spratova

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

ZEMUN SAVE KOVACEVICA 62m2 , 2T , 170000e

Save Kovacevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Ohridska, 2.5, 62 m2 sa lodjom i terasom, XI od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

170.000€ (2 741 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 11.sprat